Her hakkı saklıdır


   ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GELİŞMELERİ BU SAYFADAN İZLEY

 

ÇAYYOLU YAŞAMKENTLİLER TOPLANDI

Çayyolu- Yaşamkentliler, 06 Aralık 2009 Pazar günü saat 10.00-12.00 de Mesa Yonca Evleri 1. Etap garaj katında toplandı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın da katıldığı toplantıda, Yaşamkent'in ve Serpmeevlerin alt yapı sorunları dile getirildi.

 

ÖNCEKİ HABER

Yaşamkent Mahallesi Sakinlerinin Organize Olma Çabaları Sürüyor

Çayyolu-Yaşamkent Site Yöneticileri ve sakinleri Basın Klüp 2 Sitesi toplantı salonunda ikinci kez toplanarak başta baz istasyonları olmak üzere mahalle sorunlarına tepki koymak üzere birlikte hareket etme kararı aldılar. Özellikle baz istasyonlarına karşı konulacak tepkiler konusunda ÇEKOD'un tecrübe ve desteklerinden yararlanmak istediklerini belirttiler.

Toplantıya Yaşamkent Mahallesi Muhtarı Ayla ÖZSÜER, Nilgün ERENTAY (Basın Klüp 2), M. Nuri İŞCAN (Şekerkent), Şükrü KIZILDAĞ (Mehtap), Köksal Özer (Güneş), Hüseyin Timuroğlu (Güneş), Ömer Tunavelioğlu (Karma Besa), Mustafa Kazaz (Besa),  Aziz Ergen (Özgün), Ulvi Çelikoğlu (Mesa Yonca), İsmail İlemin(Ayarslan) ile ÇEKOD Başkanı M. Ramazan Öngöre, Genel Sekreteri Yavuz Gerçek ile ÇABA Başkanı Engin UÇ katıldılar.

Basın Klüp 2 Sitesi sakinlerinden Nilgün ERENTAY'ın sekreteryasında sürdürülen Toplantı sonunda, Yaşamkent Mahallesi Muhtarı Ayla ÖZSÜER, Nilgün ERENTAY (Basın Klüp 2), Ulvi Çelikoğlu (Mesa Yonca), Köksal Özer (Güneş), Aziz Ergen (Özgün) ve ÇABA Başkanı Engin UÇtan oluşan bir komisyon oluşturularak, bundan sonraki toplantının; daha geniş bir katılımla ve mümkünse Sn. Belediye Başkanı veya yetkilisinin  katılmasıyla 06 Aralık 2009 Pazar günü saat 10.00-12.00 de Mesa Yonca Evleri 1. Etap Toplantı salonunda yapılması kararlaştırıldı.

 

www.cekod.org

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ÖNCEKİ HABER

Yaşamkent Mahallesi Sakinlerinin Organize Olması Bekleniyor

 

Yaşamkent Mahallesindeki 2 baz istasyonunun kaldırılması yolunda girişimlerde bulunulması için ÇEKOD’a başvurular sıklaştı.

Haziran Ayında Çekod Başkanı M. Ramazan Öngöre, Çaba Başkanı Engin Uç’la birlikte Yaşamkent Mahallesi Muhtarı Ayla Özsüer’i ziyaret ederek ilgili makam ve kuruluşlara başvuru dilekçe örneklerini verdiler.

Ayla Özsüer, en kısa sürede mahalle sakinlerini ve site yöneticilerini organize ederek Çekod yetkilileriyle iletişim kuracaklarını belirtti.

Yaşamkent Mahallesi sakinlerinin organize olması ve ilk etapta dilekçeleri ilgili makam ve kuruluşlara göndermesi bekleniyor.

 

DEĞERLENDİRMELERİNİZİ BEKLİYORUZ ÇEKOD

 

ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Site Tasarımı
cayyolum.com