> Ana sayfa

> ÇEKOD'u Tanıyalım

> Duyurular

> Basında ÇEKOD

> ÇEKOD'un Etkinlikleri

> İlgili Linkler

> Bir Portre

     Prof. Dr. Nesrin Seyhan

> EMK İle İlgili Sunumlar    

> Birlikte Yürütülen Akademik Çalışmalar

> Sağlık Bakanlığı Ne Diyor

> Elektromanyetik Kirlilik Mevzuatı

> ÇEKOD'a Üyelik

ÇEKOD
Adres:
Koru Mahallesi Doğa Sitesi Yönetim Merkezi Çayyolu-ANKARA

Tel: 240 77 47

Tel: 236 10 33

e-mail: info@cekod.org


ÇEKOD'un stantını 400 kişi ziyaret etti. Gençlerin ilgisi yoğundu...

Çayyolu Platformu’nca düzenlenen Gençlik Şölenleri kapsamında 26 ve 27 Mayıs 2007'de Ata Park'ta ÇEKOD ilk kez stant açtı, havanın çok sıcak olmasına karşılık ilgi yoğun oldu.

 

ÇEKOD Başkanı M. Ramazan ÖNGÖRE, Prof. Dr. Selim ŞEKER ve Anıl KORKUT  tarafından yazılmış olan elektromanyetik kirlenmenin ve cep telefonunun sağlığa ve özellikle çocukların sağlığına zararlarını anlatan "TEHLİKELİ OYUNCAK" isimli kitabı imzaladı. Namık ÖNER, Ayşıl ÖZSOY, Dr. Serdar ERSİN, Salih OĞUZ, Mehmet ACER, Filiz ÖRS, Filiz HIZIR, Ali AYDIN, Hülya ÖREN, Banu AYETOĞLU, Hale ALBAY, Gülsema AYTIR, Serpil GÜLER, Ersin ÇİFTÇİ, Alper KOÇ, Vedat AĞCA, Yalçın ERDEM, Soner İNCE, Figen DEMİR, Necla ÜLKÜ KUĞLİN kitap edindiler.

Kitap için TIKLAYINIZ

 

ÇEKOD'un stantını 400'ün üzerinde kişi ziyaret etti.  Bu ziyaretçiler arasında gençlerin yoğun olması ve elektromanyetik kirlilik konusunda şaşırtıcı ölçüde bilgili olmaları dernek yöneticileri ve gönüllülerinde umut ve memnuniyet yarattı.

 

Bu gençlerden bazıları : Necdet Seçkinöz İlköğretim Okulundan Deniz NAYMAN, Güneş NAYMAN, 75.nci Yıl Lisesinden Onur SAMSUNLU, Yusuf ŞAHİN, Oktay ÇELİK idi. Ergin ÇİFTÇİ, Berk KUTLU'da ziyaretçiler arasındaydı.

 

Çocuk eserleri Yazarından Necla Ülkü KUGLİN , Yazar  Osman ÖZBEK,  Yazar Bilge ÖNGÖRE'de stantımızı ziyaret ederek bizleri yüreklendirdi.

 

Öte Yandan, 3 Temmuz'da Lozan Parkında düzenlenen Hürriyet Gazetesi Şenliklerinde,  ÇEKOD stantına ilgi yine büyüktü...
 

 

GÜNCELE DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZSite Tasarımı
cayyolum.com

 ÇEKOD - Çayyolu Elektromanyetik Kirlilikten Korunma Derneği