Her hakkı saklıdır


   ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇEKOD 7.YIL KUTLAMA YEMEĞİ

ÇEKOD’un yedinci kuruluş yılını kutlayan üyeler, içten ve neşeli bir hava içinde bol bol sohbet ve dans ettiler, en kısa sürede yine bir araya gelmeye karar verdiler.

ÇEKOD 7.YIL KUTLAMA YEMEĞİ

ÇEKOD 2006 Yılında kuruldu. Kurulduğu günden beri; yüksek gerilim hatları, baz istasyonları, cep telefonları, mikro dalga fırın, saç kurutma makinesi gibi günümüzün vazgeçilmez araçlarının yarattığı elektromanyetik kirliliğin olası zararlarının fark edilmesi ve bunlardan özellikle çocukların korunması için durmadan çaba sarf ediyor.

ÇEKOD, “TEKNOLOJİDEN VAZGEÇMEDEN ZARARLARINDAN KORUNMA” sloganı ile hiçbir kişi, kurum ve kuruluştan parasal destek almadan bu konuda; “Okullarda elektromanyetik kirlilikten korunma eğitimleri, elektromanyetik kirlilik alanlarında toplumsal dayanışma etkinlikleri, üniversiteler ve sağlık kurumları ile bilimsel dayanışmalar vb pek çok ilkleri gerçekleştiriyor ve örnek alınıyor.

Çok yoğun iş hayatı ve sosyal aktivelerinden zaman ayırarak böylesine özverili ve yararlı çalışmalara imza atan ÇEKOD ÜYELERİ bir araya geldiler.

MKE Gazi Lokalinde canlı müzik eşliğinde yenen yemekte çeşit bol ve lezzetli, hizmet kalitesi yüksekti.

ÇEKOD’un yedinci kuruluş yılını kutlayan üyeler, içten ve çok neşeli bir hava içinde bol bol sohbet ve dans ettiler, en kısa sürede yine bir araya gelmeye karar verdiler.

FACEBOOK ta ÇAYYOLU ELEKTROMANYETİK e üye olup çekilmiş bütün resimlerin asıllarını kopyalayabilirsiniz.

 

===================================================

ULUSAL BASINDA HABER

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/22943224.asp

MAHALLİ BASINDA HABER

         

http://www.cayyoluhaberbulteni.com/CayyoluHaberDetaylari.asp?ID=5971

http://www.cayyoluplatformu.com/haber/989/cekod-7.yil-kutlama-yemegi.html

http://www.cayyolum.com/haber/7088-CEKOD-7-YIL-KUTLAMA-YEMEGI.html

ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Site Tasarımı cayyolum.com