Merhaba Hilal Hanım,
Duyarlılığınız için sizi en içten duygularımızla kutluyoruz. ÇEKOD'u, yaptıklarını ve yapacaklarını tanıtan bilgileri aşağıda size sunuyoruz. Bunlardan, İstanbul'da bölgenizde yapma önderliğini gösterebileceğiniz her türlü çabaya destek ve katkıda bulunabiliriz. Ancak, netice alınabilmesi için idari ve hukuki prosedür yanında yeterli kamuoyu desteğinin yaratılması, bu sayede; istem dışı elektromanyetik kirliliğe katlanan gerçek kişilerin zarar gören taraf olmayı üstlenmesi ve çaba göstermesi gerektiği hususunu da hatırlatmak isteriz. Kolay gelsin.
M. Ramazan Öngöre
ÇEKOD Başkanı

ÇEKOD Nasıl Kuruldu ....

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

  • tekrar merhaba sizinle iletişim kurmak için mail attım. benim mail internetten bile yayınlandı ama ne yazık ki cevap alamadım. rRamazan hocamaıza en derin sevgi ve saygılarımı agönderiyorum. iyi çalışmalar. Hurşit Aydoğan June 21 at 1:46am

 

  • 24 Haziran 2009 Çarşamba, 15:19

Kimden:

Kime: "hursitaydogan" <hursitaydogan@mynet.com>

Mesaj ek içeriyor Yargıtay ilk kararı tanıtımlı.jpg (328KB), yargıtay kararı.jpg (365KB)

 

Sayın Hurşit Bey,

Duyarlılığınız ve iletişiminiz için sizi en içten duygularımızla kutluyoruz.

 ÇEKOD'u, yaptıklarını ve yapacaklarını tanıtan bilgileri aşağıda size sunuyoruz. Bunlardan, bulunduğunuz İl'de yapma önderliğini gösterebileceğiniz her türlü çabaya destek ve katkıda bulunabiliriz. Ancak, netice alınabilmesi için idari ve hukuki prosedür yanında yeterli kamuoyu desteğinin yaratılması, bu sayede; istem dışı elektromanyetik kirliliğe katlanan gerçek kişilerin zarar gören taraf olmayı üstlenmesi ve çaba göstermesi gerektiği hususunu da hatırlatmak isteriz. Kolay gelsin.

M. Ramazan Öngöre ÇEKOD Başkanı

ÇEKOD Nasıl Kuruldu ....

-------------------------------------------------------------------------------------------