> Ana sayfa

> ÇEKOD'u Tanıyalım

> Duyurular

> Basında ÇEKOD

> ÇEKOD'un Etkinlikleri

> İlgili Linkler

> Bir Portre

     Prof. Dr. Nesrin Seyhan

> EMK İle İlgili Sunumlar    

> Birlikte Yürütülen Akademik Çalışmalar

> Sağlık Bakanlığı Ne Diyor

> Elektromanyetik Kirlilik Mevzuatı

> ÇEKOD'a Üyelik

ÇEKOD
Adres:
Koru Mahallesi Doğa Sitesi Yönetim Merkezi Çayyolu-ANKARA

Tel: 240 77 47

Tel: 236 10 33

e-mail: info@cekod.org


ÇAYYOLU PLATFORMU VE ÇEKOD RANDEVU TALEBİNİ İPTAL ETTİ
Çayyolu Platformu ve ÇEKOD, Çevre ve Orman Bakanlığı’na verilmek üzere hazırladığı ve Çayyolu’ndan on bin kişinin imzaladığı, dilekçeyi, uzun bir süre beklenmesi ve ülkenin seçim ortamına girmesi üzerine, yeni Bakan gelene kadar askıya aldı, Pepe’den istenen randevu talebi iptal edildi.

Bilindiği üzere, Çayyolu’ndaki baz istasyonlarının giderek artması ve doğan elektromanyetik kirlilik nedeniyle Çevre ve Orman Bakanlığı’na verilmek üzere bölgeden on bin imza toplayarak Bakanlıktan randevu talebinde bulunan Çayyolu Platformu ve bağlı ÇEKOD Derneği, bu isteklerinden vazgeçti.

Çayyolu Platformu’ndan yapılan açıklamada, “Devleti yönetme, halka rağmen olmamalıdır. Biz, talebimizi bizzat Sayın Bakan’a iletmek istedik. Ancak hayretle gördük ki, Sn. Bakanın elektronik kirliliği çevre kirliliği olarak görmemesi, halkı hiçe sayması, bu sorunun Çevre ve Orman Bakanlığı’nı ilgilendirmediği yolunda bizi başka kurumlara yöneltmeye çalışması, ısrarlı isteğimizi görmezlikten gelmesi üzerine randevu talebimizi iptal etmek zorunda kaldık.” denildi.

GÜNCELE DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Site Tasarımı
cayyolum.com

 ÇEKOD - Çayyolu Elektromanyetik Kirlilikten Korunma Derneği