Her hakkı saklıdır


   ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Prof. Dr. Selim ŞEKER,  İZMİR'DE

(ÇEKOD'un Kutlama Mesajı)

-İzmir CMO Başkanlığına

-EMO İzmir Şubesi Başkanlığına, 

-Prof. Dr. Selim ŞEKER,

-Sayın Aslı Hanım, 

Bildiğiniz üzere, ÇEKOD- Çayyolu Elektromanyetik Kirlilikten korunma Derneği konusunda ilk ve tek dernektir. Sahip olduğu olanakların çok üzerinde Türkiye'ye emsal çalışmalar gerçekleştirmiş olup bu çabalarını sürdürme gayreti  içindedir. (www.cekod.org

Çevre haftası dolayısıyla " Tehlikeli Oyuncak, Cep Tehlikesi " ve daha birçok "Elektromanyetik Radyasyon, Zararları, korunma yöntemleri" hakkında kitapları yazmış olan Boğaziçi Üniversitesi Öğretim  Üyesi Prof.Dr. Selim  Şeker'in konuşmacı olarak  İzmir' e davet edilmiş olmasından son derece memnun olduk. 

Şahsen ve Dernek olarak tanışıp iletişim içinde bulunduğumuz Selim Hocamıza buradan çabaları ve özverileri için teşekkür ederiz. Çevre ve Elektrik Mühendisleri Odaları işbirliğiyle  yapılan bu organizasyonda emeği geçenleri kutlarız.  

Umarız önümüzdeki yıllarda Hocamızla Ankara'da benzer bir bir etkinliği gerçekleştiririz. 

Çevre Haftasında daha bilinçli bir Türkiye dilek ve temennilerimizle saygılar sunarız. 

M. Ramazan ÖNGÖRE-ÇEKOD Başkanı 

NOT: Bu mesajımız toplantıda okunursa mutlu oluruz, sağlıklı çevrede sevgiyle kalın. 

--------------------------------------------------------------------------------------------

"CEP TEHLİKESİ"

Konusunda Uzman - Prof. Dr. Selim ŞEKER ile İstanbul'da bir araya geldik

Prof. Dr. Selim ŞEKER - Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi, önceki yıllarda NASA'da yaptığı çalışmalar ile "Elektromanyetik Dalgalar" üzerindeki araştırmaları ve "Elektromanyetik Dalgaların Yarattığı Tehlikeler"i konu alan kitaplarıyla tanınıyor.

Prof. ŞEKER, ÇEKOD'u  taktirle izlediğini belirterek "CEP TEHLİKESİ "adlı yeni kitabını imzaladı ve ÇEKOD Başkanı M. Ramazan ÖNGÖRE'ye hediye etti.

Prof. Dr. Selim ŞEKER - Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümü Öğretim Üyesi, önceki yıllarda NASA'da yaptığı çalışmalar ile "Elektromanyetik Dalgalar" üzerindeki araştırmaları ve "Elektromanyetik Dalgaların Yarattığı Tehlikeler"i konu alan kitaplarıyla tanınıyor.

Biz de kendisini, sitemizde kaynak olarak gösterdiğimiz "TEHLİKELİ OYUNCAK"  adlı kitabı ve bu kitabında, "Elelektromanyetik Dalgalar ve Cep telefonunun yarattığı tehlikeler" hakkında verdiği bilgilerle tanıyoruz. Konusunda uzman ve değerli  bilim insanlarımızdan.

Prof. Dr. Selim ŞEKER'i- Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümündeki çalışma odasında ziyaret ettik. Çok samimi ve ilgili davranışlarıyla hemen kanımız kaynayıverdi. 

Prof. ŞEKER, ÇEKOD'u  Kanal B deki canlı yayında tanıdığını, www.cekod.org web sitesini incelediğini, Türkiye'de böyle bir dernek kurulmasını ve çaba göstermesini ilgi ve taktirle izlediğini ve desteklediğini söyledi.

Kendisinin uzun yıllardır, elektromanyetik dalgaların zararları konusunda araştırmalar yaptığını ve bu araştırmalarını kamu oyuna duyurabilmek amacıyla hiç bir ticari amaç gütmeden kitaplar çıkarttığını, bu kitaplardan sonuncunun "CEP TEHLİKESİ "adlı kitap olduğunu, kitaba Ankara'dan da ilgi gösterileceğini umduğunu anlattı.

Prof. ŞEKER, "CEP TEHLİKESİ "adlı kitabını imzalayarak ÇEKOD Başkanı M. Ramazan ÖNGÖRE'ye hediye etti.

İşte mutlaka okunması ve çocuklarımıza okutulması geren kitap; "CEP TEHLİKESİ ".  Kitap, Derneğimiz aracılığıyla da temin edilebilir.

DEĞERLENDİRMELERİNİZİ BEKLİYORUZ ÇEKOD

 

ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Site Tasarımı cayyolum.com