Her hakkı saklıdır


   ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ANIL SEVİNÇ İLE BİR ARAYA GELDİK

ÇEKOD’un Çankaya Belediye Başkanı Sn. Alper Taşdelen’den istediği randevunun gerçekleşmesi beklenirken, Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Sn Anıl Sevinç İle bir araya geldik.

Toplantıya, Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Anıl Sevinç, Yapı Kontrol Müdürü Lütfü Şevkan, Konutkent Mahallesi Muhtarı Rabia Gürün Beşler ve bazı Mahalle sakinleri ile ÇEKOD Başkanı M. Ramazan Öngöre katıldılar.

M. Ramazan Öngöre ÇEKOD’un çalışmalarını ve mahaldeki baz İstasyonu ve yüksek gerilim hatları sorunlarını ve Çankaya Belediyesi ile birlikte alınabilecek tedbirleri aktardı ve Sn Başkan’dan randevu taleplerini tekrarladı.

Rabia Gürün Beşler ve Mahalle sakinleri mahaldeki sorunları ve 2992 Sokakta kaldırılmasına dair mahkeme kararı bulunan baz istasyonunun kaldırılması taleplerini aktardılar.

Anıl Sevinç sorunların elbirliği çözüleceğini, bu konularda Belediyenin büyük çabalar sarf ettiğini, ayrıca anılan baz istasyonunun kaldırılacağını, ancak Yenimahalle Belediyesi’nden intikal etmesi gereken belgelerin Belediyelerine intikal edip etmediğinin netleştirilmesine müteakip gerekenin yapılabileceğini, Çayyolunda, baz istasyonu ve yüksek gerilim hatlarıyla ilgili Belediyece yapılabilecekler konusunda her zaman işbirliğine hazır olduğunu belirtti.

ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Site Tasarımı cayyolum.com