Her hakkı saklıdır


   ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ  

75. YIL ANADOLU LİSESİ'NDEYDİK

  • İlkemiz,“Atatürkçü düşünce sisteminde, bu düşünceyi özümseyen ve davranış haline getiren, insanlar içinde dil, din, ırk ayrımı gözetmeyen, barış, hoşgörü ve sevgiyi yaşama biçimi haline getiren, kendine ve topluma saygılı, başkalarını anlayabilen, sorunlara çözümler üretebilen ve sorgulayan, kendisinin ve toplumun değer yargılarına sahip çıkan, ahlaklı, dürüst ve saygın, gelecek nesillere temiz bir toplum ve temiz bir çevre bırakmayı amaç edinen, (…) yaşamlarını sağlam temeller üzerine kuran, Ülkemizin Milli Birlik ve bütünlüğünü koruyan, Türk olmanın gururunu taşıyan bireyler yetiştirmektir” diyen,

  • Karate Spor Dalında Ankara Şampiyonu Zeliha İPEK’ in de öğrencisi olduğu,

75. YIL ANADOLU LİSESİ’ nde idik. 

ÇEKOD Başkanı M. Ramazan ÖNGÖRE, Çekod tarafından gençler için hazırlanmış olan bir power point sunumu yaptı.

TOBB ETÜ Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Levent AKGÜNGÖR, elektromanyetik kirliliklerin çocukların sağlığı için niçin büyüklere göre daha çok tehlike oluşturduğunu ve araştırmaları ve tıbbi sonuçları anlattı, önerilerde bulundu.

Elektrik Mühendisi-Yüksek Gerilim Uzmanı Hayrullah KAHYAOĞLU teknik açıklamalarda bulundu.

Radar Teknolojileri Uzmanı Temel TAŞ yaptığı power point sunumda teknik bilgiler verdi.

Öğrencilerinden Altay TOPRAK, Atakan HAS, Nazlı AVCI, Mertcan GÖKMEN, Ata SARIÇOBAN ve Selen ÖZTOPRAK’ın sorduğu soruları, TOBB ETÜ Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Levent AKGÜNGÖR, Elektrik Mühendisi Hayrullah KAHYAOĞLU cevaplandırdılar.

Okul Müdürü Fevzi İLHAN, Rehber Öğretmenleri Aysun HOCAOĞLU ve Güler ALKAN nezaretinde, Bilgisayar Öğretmeni Atilla BAŞKAYA teknik desteğinde tamamlanan bilgilendirme sonucunda, öğrencilerin ve eğitimcilerin ilgisinden ve “Teknolojiden vazgeçmeden/teknolojiyi kullanarak elektromanyetik kirliliğin tehlikelerine karşı gençliği bilinçlendirmek” ten bir kez daha mutlu olduk.

http://www.75yilanadolu.com/Dyr.aspx?dyr=219

ANA SAYFAYA GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Site Tasarımı cayyolum.com